mlm-kontakt

GOOGLE
ŠKOLA RAÈUNARA
Skola racunara

Veæ punih dvanaest godina, naša škola raèunara uspešno radi na polju kompjuterskog obrazovanja i usavršavanja polaznika.
Pored osnovnih, nudimo Vam i specijalistièke kurseve koji vam mogu pružiti moguænost samozaposlenja.

U našoj školi komjutera svaki dan je omoguæeno polaznicima vežbanje uz obaveznu konsultaciju sa PROFESOROM, koji nadgleda njihov samostalan rad i zadatke koje rade posle nastave.

Nastava se izvodi u malim grupama od 3 do 6 polaznika, na raèunarima Pentium IV generacije.

Takoðe Vam preporuèujemo i individualnu nastavu, u okviru koje je pažnja predavaèa usmerena na jednog polaznika, pa su samim tim i rezultati uèenja najbolji. Predavanja su organizovana u formi troèasa sa pauzom od po 15 minuta.

ZA SVAKOG POLAZNIKA OBEZBEDJENA JE LITERATURA NA SRPSKOM JEZIKU I SAV POTREBAN PRATEÆI MATERIJAL.

SERTIFIKATI
Po završetku kursa nakon položenog ispita SVAKI polaznik kursa dobija SERTIFIKAT kojim se potvrðuje da je stekao odreðeni nivo znanja iz oblasti koju je uèio. SERTIFIKATE naše škole raèunara moguæe je upisati u radnu knjižicu.